Наші викладачі




Сащук

Микола Миколайович

директор коледжу,
кандидат медичних наук
викладач вищої категорії,
викладач-методист та
викладач фізіології

Макара
Світлана Володимирівна

заступник директора
з навчальної роботи,
викладач вищої категорії,
викладач-методист та
викладач фізики

Сащук
Олег Миколайович

заступник директор
з виховної роботи,
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач терапії




Леонтюк
Ольга Петрівна

заступник директора
з практичної роботи,
викладач вищої категорії та
викладач педіатрії та
нев. станів в педіатрії

Табакова
Марія Іванівна

методист коледжу,
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач терапії,
медсестринсьва
у внутрішній медицині та
нетрадиційної медицини

Бандура
Наталія Дмитрівна

зав. відділенням
"Лікувальна справа",
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач педіатрії та
медсестринства в педіатрії



Маковій

Наталія Юріївна

зав. відділенням
"Сестринська справа",
викладач ІІ категорії,
викладач біонеорганічної,
біоорганічної, фізколоїдної хімії
та основ латинської мови

Сащук
Наталія Георгіївна

голова циклової комісії
"Основ сестринської справи",
викладач основ медсестринства,
догляду за хворими та
медсестринства в педіатрії

Руснак
Галина Степанівна

голова циклової комісії
"Педіатричних дисциплін",
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач педіатрії,
нев. станів в педіатрії та
медсестринства в педіатрії




Мамалига
Тетяна Миколаївна

голова циклової комісії
"Терапевтичних дисциплін",
викладач вищої категорії,
викладач терапії,
медсестринства
у внутрішній медицині
та основ латинської мови

Голояд
Євген Ігорович

голова циклової комісії
"Хірургічних дисциплін",
викладач хірургії та
медсестринства в хірургії

Бабюк
Юрій Михайлович

голова циклової комісії
"Фундаментальних та орієнтовних
дисциплін",
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач фармакології,
основ фармакології з рецептурою,
анатомії, патанатомії та патфізіології




Макара

Роман Павлович

голова циклової комісії
"Загальноосвітніх дисциплін",
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач математики та фізики

Сагалюк
Галина Дмитрівна

голова циклової комісії
"Соціально-економічних дисциплін",
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач іноземних мов та
відмінник освіти України

Гавриш
Іван Іванович

зав. циклу
"Циклової комісії з проблем
виховання",
викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач Всесвітньої історії,
історії України та основ права



 

Сащук
Оксана Танасіївна

викладач-спеціаліст,
викладач основ медсестринства,
догляду за хворими та
громадського здоров''я

Кузь
Олена Андріївна

викладач-спеціаліст,
викладач основ медсестринства,
догляду за хворими та
медсестринства в геронтології

Крамар
Лілія Василівна

викладач-спеціаліст,
викладач основ медсестринства,
догляду за хворими, історії медицини,
ріст та розвиток людини


   

Александрюк

Лілія Миколаївна

викладач-спеціаліст,
викладач основ медсестринства,
догляду за хворими,
основ профілактичної медицини
та загальної гігєни

Чернишова
Наталія Аркадіївна

викладач вищої категорії,
викладач основ загальної
та медичної психології,
основи психологічного
та міжособового спілкування,
медсестринської етики,
охорони праці та БЖ

Ментинська

Ганна Трохимівна

викладач ІІ категорії,
викладач медсестринства
у внутрішній медицині



 


Чибіряк
Сергій Васильович

викладач-спеціаліст,
викладач медсестринства в неврології,
основ фізіотерапії,
нервових та психічних хвороб

Мороз
Ольга Миколаївна

викладач-спеціаліст,
викладач медсестринства
в сімейній медицині та
медицини катастроф



   

Кміть
Аліна Танасіївна

викладач-спеціаліст,
викладач терапії
та медсестринства
у внутрішній медицині

Манюк
Марія Іванівна

викладач педіатрії,
патанатомії, нервових
та психічних хвороб

Ларіон
Галина Георгіївна

викладач
медсестринства в неврології
та основ латинської мови
 



Попович
Зінаїда Данилівна

викладач І категорії,
викладач епідеміології

Кожевнікова
Олена Сергіївна

викладач-спеціаліст,
викладач інфекційних хвороб,
медсестринства
при інфекційних хворобах та ВМП

Попович
Ірина Василівна

викладач І категорії,
викладач акушерства та гінекології,
невідкладних станів в акушерстві
     

Довженко
Іванна Юріївна

викладач ІІ категорії,
викладач акушерства та гінекології,
медсестринства в гінекології,
нев. станів в акушерстві

Нечіпай
Борис Леонідович

викладач хірургії,
нев. станів в хірургії,
медсестринства в ЛОР
та хвороб ЛОР

Матиміш
Тетяна Василівна

викладач очних хвороб
та медсестринства
в офтальмології



 

Корня
Володимир Омелянович

викладач-спеціаліст,
викладач хірургії, нев. станів в хірургії,
медсестринства в хірургії
та медсестринства в онкології

Мороз
Борис Петрович

викладач-спеціаліст,
викладач хірургії
та медсестринства в хірургії

Ляшок
Олександр Ілліч

викладач основ реанімації,
анестезіології та реанімації


 


Бабюк
Галина Миколаївна

викладач-спеціаліст,
викладач фармакології
та основ фармакології
з рецептурою

Теодорюк
Світлана Ярославівна

викладач вищої категорії,
викладач основ інформатики
та обчислювальної техніки

Андрюк
Борислава Віорелівна

викладач мікробіології
з основами імунології
 


 

Бандура
Михайло Михайлович

викладач анатомії
та фізіології людини

Понич
Олеся Дмитрівна

викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач української мови
та літератури

Хіміч
Михайло Вікторович

викладач вищої категорії,
старший викладач,
викладач економічної теорії,
філософії, соціології
та медичної соціології


 


Борець
Софія Михайлівна

викладач вищої категорії,
викладач-методист,
викладач культурології,
української та світової літератури

Мороз
Ольга Василівна

викладач вищої категорії,
викладач німецької мови

Тирон
Тетяна Іванівна

викладач вищої категорії,
викладач біології, медичної біології
та основ медичної генетики



 

Гарас
Тетяна Ярославівна

викладач ІІ категорії,
викладач хімії
та основ біофізики

Вірста
Олеся Євгенівна

викладач-спеціаліст,
викладач географії

Гнатишин
Тетяна Романівна

викладач-спеціаліст,
викладач математики
     

Стринадко
Юрій Степанович

викладач вищої категорії,
викладач фізичного виховання

Максим''юк
Михайло Іванович

викладач І категорії,
викладач фізичного виховання

Опарик
Михайло Миколайович

викладач вищої категорії,
викладач фізичного виховання
     

Перепелиця
Юрій Юрійович

викладач-спеціаліст,
викладач фізичного виховання

Астаф''єва
Оксана Василівна

викладач
хвороб зубів

Чебір
Родіка Петрівна

викладач
соціальної медицини