"Бал Маскарад"
 
 
Новий рік – це свято, яке об’єднує всіх, це свято, яке заставляє нас задуматись над минулим і майбутнім. Отож напередодні Нового року 26.12.2012р. в Вашковецькому медичному коледжі БДМУ почались святкові приготування, всіх охоплювало дивне відчуття, наче мало статися щось радісне та чарівне.
 
Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо, в глибині душі, маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І не важливо, що вже давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки вдома, але й на роботі, для найближчих друзів та колег. Саме з такою метою і був організований Новорічний бал маскарад, на якому панувала святкова атмосфера.
Було представлено чимала цікавих композицій, всюди лунали святкові пісні, маскарадні костюми давали знати, що свято має вийти якнайкращим.  Ми поринули у чарівний світ, створений творчою уявою та фантазіями студентів навчального закладу.
Учасниками вечору стали студенти всіх навчальних груп та народний вокальний ансамбль «Рута».