Подорож-екскурсія в с.Виженка

15-16 вересня група студентів 4 курсів спеціальностей “ Лікувальна справа” та “ Сестринська справа” в кількості 96 чоловік разом з кураторами Гавришем І.І., Теодорюк С.Я., Кміть А.Т., Крамар Л.В., Сагалюк Г.Д., Маковій І.М. та викладачами фізичного виховання Опариком М.М., Максимюком М.І., Перепелицею Ю.Ю. здійснили подорож-екскурсію в с.Виженка Вижницького району.

Виженка – це екологічно-чиста зона Буковинських Карпат, розташована на берегах річки Виженка з гірським рельєфом, вкритим густими лісами.

  

Комфортабельний автобус привіз студентів до пансіонату “Зелені пагорби”, де після розміщення та поселення керівник групи, заступник директора з виховної роботи Сащук О.М. провів зі студентами та викладачами пішохідну екскурсію національним природним парком “Вижницький” по маршруту до урочища Лужки та джерела мінеральних вод “Лужки”, яке славиться своїми хімічними властивостями. Вдивляючись в красу природнього ландшафту, милуючись живописними пейзажами, насолоджуючись чисти повітрям та купаючись у джерельно-чистій річці Виженці студенти та викладачі і не помітила як пройшли 12 кілометрів звивистою, кам’янистою дорогою. Таке фізичне навантаження зовсім не стомило наших студентів і повернувшись до пансіонату вони розпочали активний відпочинок. Кожна група, знайшовши гарне мальовниче місце, розпалила багаття та почала готувати вечерю. Звідусіль було чути веселий говір, сміх та лунали пісні та музика. Студенти цікаво відпочивали, виплескуючи свою енергію та вдихаючи чисте повітря свободи та радості.  

А ввечері всі разом і студенти, і викладачі весело танцювали на дискотеці. До поїзної ночі не стихали голоси, веселощі та гамір. А вранці наступного дня всіх розбудив звук музики, яка кликала на ранкову зарядку. Після сніданку розпочалися спортивні змагання з волейболу та футболу. По обіді група почала збиратися додому. Та ніхто не хотів покидати цей своєрідний край природи. Стомлені, але щасливі, наповнені енергією студенти та викладачі сідали до автобусу, думаючи про чудово проведений час разом, про дружбу і взаємодопомогу, і що такі  моменти в їхньому житті, можливо, більше і не повторяться, адже вони вже скоро покинуть стіни рідного коледжу.

Галина Сагалюк – куратор групи 4м/с А (9)