Концерт Василя Данилюка

 

29 вересня у місцевому Будинку культури для студентів та викладачів Вашковецького медичного коледжу відбувся концерт Заслуженого артиста України, соліста Чернівецької обласної філармонії Василя Данилюка.

Зустріч почалася з розповіді про Народного артиста України Назарія Яремчука. Цьогорічна мистецька осінь присвячується 65-річчю з дня народження нашого славетного земляка.

   

Василь Данилюк поділився своїми враженнями від пісенної творчості Назарія Яремчука. Студенти коледжу уважно слухали співака. Далі прозвучали пісні з репертуару Назарія Яремчука «Дай Боже, радості», «Знов я у гори іду». Зал охоче підхоплював знайомі мелодії.

В концерті також приймала участь і лауреат Республіканських конкурсів, солістка Чернівецької обласної філармонії Катя Фокшанська. Вона емоційно виконала пісню з репертуару Назарія Яремчука «Ти щаслива будеш».

Надзвичайно сподобався студентам виступ майстра ілюзійного жанру Миколи Чернишенка. Він демонстрував цікаві фокуси з хустинками, з картами, квітами, а також «ділився» своїми секретами із студентами.

В концерті прозвучали ще пісні у виконанні Василя Данилюка. Це «Пісня про скрипаля» і «Будьмо, гей!» На закінчення співак разом із залом проспівали одну з останніх пісень неперевершеного Назарія Яремчука «Родина»

Ще довго після концерту студенти коледжу спілкувалися з Василем Данилюком, фотографуватись на згадку про таку цікаву зустріч. 

 

Керівник НАВА «Рута»                                                          О. Сірецька