Відпочинок у Мигово

 

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначаються і два національних свята – День захисника України і День українського козацтва.

Не випадково, що саме цього святкового осіннього дня педагогічний колектив Вашковецького медичного коледжу БДМУ відвідав мальовничий край Буковини – село Мигово, яке розташоване біля підніжжя вершин Буковинських Карпат – гір Кичера та Стіжок. Наявність неподалік швидкоплинної, чистої як сльоза, гірської річки Мигівка, повітря, що п’янить своєю свіжістю, створюють неповторний колорит карпатської краси, якою ми змогли насолодитись, відвідавши цей куточок Карпат.

Осінь – пора примхлива та плаксива. Та все ж, цього дня погода була по-осінньому прекрасна. Ранковий туман розсіявся поміж вічнозелених смерек, сонячні промені виблискували на різнобарвних листочках мішаних лісів, легкий вітерець наспівував осінні мотиви. Тільки тут можна побачити чудеса природи. Пейзажі, присипаного легким сніжком лісу, у поєднані з багряно-золотими фарбами крон дерев, зачарували нас своєю величністю!

 

Піша 2-х годинна прогулянка територією ГТК «Мигово» не залишила нікого байдужим. Викладачі мали можливість помилуватися живописними пейзажами рідного краю, змогли погодувати гордовиту пару оленів, придбати гуцульські сувеніри на пам’ять.

Після цікавої прогулянки нас гостинно і, по-родинному, тепло зустріли у садибі «Ведмежа Барлога». Скоштувавши смачні страви українсько-гуцульської кухні, викладачі ділилися своїми враженнями від побаченого. Затишна атмосфера сприяла вдалому відпочинку. Ми вітали один одного зі святом, висловлювали бажання ще не раз зустрітися в такому близькому колі. Адже такі моменти нам дуже потрібні у вирі сучасних подій.

Але що за свято без розваг? Всі активно брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та веселих танцях. Робили безліч фотознімків на довгу пам’ять.

Непомітно швидко сплив час. Набравшись сил та енергії від мальовничих Карпатських краєвидів, щирих розмов, ми поверталися додому, думаючи про чудово проведений час разом. Хочеться вірити, що такі зустрічі стануть доброю традицією в нашому коледжі.

До новий зустрічей, незвіданий Буковинський краю!