«Пісня буде поміж нас»

 

4 листопада в рамках відкритого фестивалю-конкурсу виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас» в населених пунктах Вижничини проводились зустрічі учасників та гостей з місцевими жителями.

До концертної зали Вашковецького медичного коледжу завітали Народна артистка України, викладач кафедри музики Київського військового ліцею ім. І. Богуна, солістка Національної філармонії Валентина Ковальська;

доцент Київського Національного університету культури та мистецтва, солістка Національної філармонії Тетяна Школьна;

конкурсанти – Денис Зубков (курсант Київського військового ліцею ім. І. Богуна), Ольга Даниленко (студентка ІІ курсу Київського Національного університету культури та мистецтва), Назарій Носенко (студент ІІІ курсу Київського Національного університету театру і кіно ім. Карпенка-Карого).

В концертній програмі взяли участь також наші студенти ІІ курсу Аліна Шумко та Руслана Поп’юк, квартет НАВА «Рута» і представниця Вашковецького міського Будинку  народної творчості та дозвілля Марина Денисенко.

            Звучали композиції з репертуару Назарія Яремчука, народні пісні. Вся програма супроводжувалась прекрасним відеорядом про життя і творчість нашого славного земляка, який створив зі смаком і професійністю наш Заступник директора по виховній роботі Олег Сащук.

 

            Спогадами про творчі зустрічі, товариські відносини з відомим співаком поділився Заслужений працівник культури України Орест Сірецькій, який був ведучим цього вечора.

Зал дружно підхоплював пісні, які виконувались зі сцени.

            Мер міста Вашківці Микола Перч подякував учасникам та гостям фестивалю за миті радості, які вони дарують своєю творчістю, своїм талантом.

 

 

 

            Керівник НАВА «Рута»                                         О. Сірецька