Зі святом весни!

“Жінка – найчарівніше творіння Землі!”

 

      Кажуть, що весна -  час кохання, нового життя, найпрекрасніших квітів і не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі найгарніші весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя. Саме такими словами розпочалася відкрита виховна година присвячена першому весняному святу - 8 Березня, яку підготували та провели  студенти ІІІ ф А (9) під керівництвом куратора – Тирон Т.І.

Ми радо хочем при­вітати

З весняним, світлим, добрим святом

Найкращих, найдорожчих нам:

Викладачів, коханих, мам.

 

       8 Березня – це день, в який представники сильної половини людства згадують про тих, хто поруч з ними прожив рік і наповнив їх життя особливим змістом … . День, коли на хвилинку відкинувши напругу днів і сотні невирішених проблем, прекрасна половина людства може дозволити собі посміхнутись і відчути себе просто жінкою, коханою дівчиною…

   Ведучі святкової програми Тетяна Попович, Василь Палійчук, Христина Жуфяк та Василь Лакуста привітали присутніх  зі святом Світла, Любові, Надії – 8 Березня.

Спасибі Вам і знов, і знов,
За вашу ласку і любов.
І вся студентськая сім'я
Вам зичить щастя і добра.
Спасибі Вам і знов, і знов,
 
За вашу ніжність і тепло.
За те, що в коледжі повсякчас
Ви так турбуєтесь про нас.
 
Ми вас зі святом ще раз всіх вітаєм,
Здоров'я вам міцного бажаєм.
Нехай лунає ваш веселий сміх!
Ви - наші, любі,  кращі всіх!

       Чудовим подарунком стали пісні: Весна, Я люблю  тільки тебе, Мама,  А ми бажаєм вам добра, Поведи мене  та інші у виконанні Анжели Красій, Антоніни Цюпало, Івана Чекана, Миколи Панчука та Любомира Шатрука. Не без сміху сприймали присутні гумористичні сценки: А мені мама говорила, Коли бабусі не спиться,Мама і комп’ютер.  Хлопці привітали жінок та дівчат сучасним та жартівливим танцями. Дуже уважно та затамувавши подих, слухали глядачі вірш про маму, який читала Тетяна Попович. На завершення заходу, студенти ІІІ ф А (9) привітали усіх жінок квітами.