Випускний 2017

Прощавай коледж!

29 червня 2017 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальностей Лікувальна справа та Сестринська справа. До ошатно вбраної зали міського Будинку культури завітали викладачі, гості, батьки і, звичайно, випускники. Серця переповнялися одночасно і радістю і сумом. Радістю, що колишні студенти стали дипломованими спеціалістами, а сумом через розставання з рідним коледжем, щирими друзями, добрими викладачами.

Свято розпочалося з гімну студентів “Gaudeamus!”, який виконав народний аматорський студентський вокальний ансамбль Рута. З вітальними словами до випускників звернулися директор коледжу Сащук М.М., голова територіальної об’єднаної громади  Перч М.П. та завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ, професор Боднар Б.М. Щирі,  теплі слова звучали з вуст кураторів груп Гавриша І.І. та Сагалюк Г.Д., які пригадали студентське життя та побажали випускникам сміливо йти вперед до своєї мети. Після вручення дипломів та грамот всі випускники вишикувались на сцені, їх переповнювало почуття радості та гордості. Випускники урочисто проголосили Клятву Флоренс Найтінгейл, яку зачитала випускниця Осташик Марія.

Далі зі словами вдячності виступили батьки і старости груп.

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім дарував народний аматорський студентський вокальний ансамбль Рута.

Сподіваємося, що цьогорічні випускники пам’ятатимуть всі настанови і побажання кураторів, не підведуть викладачів, які відкрили перед ними неповторний світ медицини, і своїми справами доведуть, що вони розумні, добрі, співчутливі медичні працівники.

                                                                           Сагалюк Г.Д. – куратор 4 м/с А (9)