День знань

Здрастуй коледж!

 

1 вересня у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти у студенти вчорашніх абітурієнтів. До ошатно вбраної зали міського Будинку культури завітали викладачі, гості, батьки і, звичайно, нове поповнення студентів. Серця переповнялися одночасно і радістю і трішечки тривогою. Радістю, що колишні учні стали студентами коледжу, а тривогою через незвідане студентське життя, яке чекає їх попереду.

 

Свято розпочалося з національного гімну України. З вітальними словами до випускників звернулися директор коледжу Сащук М.М., міський голова Перч М.П. та професор, доктор медичних наук БДМУ Боднар Б.М. Щирі,  теплі слова звучали з вуст кураторів груп Теодорюк С.Я. та Сагалюк Г.Д., які розповіли студентам про цікаве та неповторне студентське життя та побажали їм здоров’я, наснаги, терпіння та сміливо йти вперед до своєї мети. Далі зі словами-настановами виступила мама студента Ларіон Г.Г.

А потім настала та мить, коли вперше одягнувши білосніжні халати і шапочки, студенти урочисто проголосили Клятву-посвяту у студенти, яку зачитала Маковій Ірина.  В ці хвилини їх переповнювало почуття радості та гордості.

Під час урочистостей мистецькі вітання студентам-першокурсникам та всім присутнім дарував аматорський народний студентський вокальний ансамбль Рута та народний студентський танцювальний ансамбль Васко.

Сподіваємося, що цьогорічні студенти пам’ятатимуть всі настанови і побажання кураторів та батьків,  і своїм навчанням доведуть, що вони гідні носити звання студента Вашковецького медичного коледжу.

                                                                           Сагалюк Г.Д. – куратор 2 ф (11)