Екскурсія до Львова

 

2-3 жовтня студенти ІІ курсу відділення „Сестринська справа” група А та ІІ курсу відділення „Лікувальна справа” група А здійснили захоплюючу поїздку до міста Львова.

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Львів - це культурна столиця України, яку "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова немає меж.

 

Студенти коледжу здійснили пішу екскурсію  Старою частиною Львова - це серце міста, що і досі задає сучасності ритм історії.

Нікого із студенів не залишив поза увагою Квадрат на площі Ринок, в центрі якого розташований знаменитий "львівський Біг-Бен" - Ратуша, історія якої розпочалася ще з початку далекого ХІV століття. Площа Ринок - це також архітектурна композиція з разноманітних та унікальних кам'яниць, кожна з яких має свою неповторну історію.

Студенти мали можливість побачити дивовижну красу Львова з висоти пташиного польоту, піднявшись дружно на Високий замок.

Однією із зохоплюючих історичних споруд, яку ми відвідали був Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Незабутні спогади залишилися у серцях про Собор Святого Юра, Собор Святої Анни, театри, історичні будівлі, пам'ятники, музеї, кав'ярні, парки.

Цікавою для студентів-медиків була екскурсія до Аптеки-музею, де всі ознайомилися з рідкісними експонатами. Не можна було не відвідати Личаківське кладовище-музей, де студенти вшанували память великому Каменяру, та видатним діячам нашої держави.

З насолодою студенти оцінили майстерність виробів Львівської Майстерні Шоколаду, Майстерні карамелі та Копальні кави.

Варто лише було 2 дні провести в цьому місті і це вже теж легенда, Наша власна, яка навіки запам’яталась нам. Навіть сіра буденність тут розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.

Цим містом можна захоплюватися в будь-яку пору року та в будь-який час доби. Львів - це жива історія в сьогоденні. Описувати видатні місця Львова можна вічно, але слова - це лиш слова, його треба побачити на власні очі та відчути цей неповторний ритм, ритм величного міста Львова.

З подорожі студенти привезли багато сувенірів, хороший настрій та незабутні враження!