«Скажи СНІДу НІ!»

 

30 листопада у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ силами студентської ради під керівництвом Миколи Панчука проведена акція присвячена Дню боротьби зі СНІДом та підтримки ВІЛ-інфікованих. Було виготовлено та прикріплено до одягу викладачів та студентів червоні стрічки, як знак солідарності з ВІЛ- інфікованими людьми.

Члени студентської ради презентували відео-звернення про небезпеку СНІДу та провели опитування студентів навчального закладу на знання шляхів інфікування і профілактики СНІДу.

  

В коледж був запрошений головний лікар Чернівецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Володимир Миколайович Мочульський, який розповів про проблеми СНІДу в країні та області. Було проведено анонімне обстеження студентів на ВІЛ за допомогою швидких тестів. 50 студентів  коледжу виявили бажання пройти цей тест.

Директор медичного коледжу, кандидат медичних наук Микола Сащук запросив долучитися до акції, щоб донести правдиву інформацію про наслідки цієї, небезпечної для життя хвороби.

 

Студенти І та ІІ мед сестринських курсів показали підготовлений флешмоб під керівництвом Петра Вишивана.

Кращі санітарні бюлетені, які випустили студенти І – ІV курсів журі студентської ради відзначило  грамотами та призами.

Життя молоді наповнене різноманітними подіями, необдуманими вчинками, які можуть безповоротно змінити їхнє життя. Тому, студентська рада презентувала відео-звернення до студентів «Цінуй своє життя!».

Студенти розуміють небезпеку СНІДу для життя та здоров’я людини і тому закликають всіх дотримуватися заходів профілактики ВІЛ-інфікування та зберігати вірність у коханні.