«Специфічні та неспецифічні запальні захворювання статевої сфери людини»

 

22 березня 2018 року відбулась студентська  науково- практична конференція на тему: «Специфічні та неспецифічні запальні захворювання статевої сфери людини». Конференцію підготували студенти III курсу «Сестринської справи» та IV курсу «Лікувальної справи» під керівництвом викладача медсестринства в гінекології Довженко Іванни Юріївни та викладача дерматовенерології Мороз Ольги Миколаївни. На конференції були висвітлені питання клініки, діагностики, методів лікування та догляду за пацієнтками із запальними захворюваннями неспецифічної етіології  студентками Пігуляк Оксаною, Колотелюк Богданою, Іванюк Мариною  та Куцак Яною.

Доповідачі: Григорук Руслан, Карп’юк  Володимир ,Олексюк  Вікторія, Попович Тетяна ,  Каралаш  Яна ,Когут Мар’яна  та Шандро Василь розповіли про венеричні хвороби та принципи профілактики  захворювань, що передаються статевим шляхом.

 

Венеричні захворювання – це особлива група  інфекційних хвороб, які передаються переважно статевим шляхом; на них хворіють однаковою мірою як чоловіки, так і жінки. На відміну від звичайних інфекційних захворювань венеричні хвороби не залишають після себе імунітету, і при повторному зараженні хвороба розвивається знову. При  венеричних хворобах видужання не настає само по собі: без медичної допомоги людина не може позбутися такої хвороби і хворіє на неї все життя.  Венеричні хвороби називають іноді “хворобами поведінки”, бо їх поширенню сприяють моральна розбещеність, випадкові статеві зв’язки та ін. Саме неправильна поведінка певної частини людей – причина існування венеричних хвороб у наш час.