ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

ВІДБУЛАСЯ ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

 

27.03.2018р. у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся II (обласний) етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому брав участь наш студент І курсу спеціальності «Лікувальна справа» Козак Петро (викладач математики Макара Р.П.). Організатором проведення заходу стала Рада директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. У конкурсних випробуваннях свої знання продемонстрували кращих 30 учасників з 18 коледжів і технікумів Буковини.

Олімпіада проводилася з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, подальшого розвитку математичної освіти та культури в нашій державі, а також для виявлення переможця, який візьме участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади.

Розпочала роботу Олімпіади Голова оргкомітету – Голова Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки Алла Гапей, яка привітала усіх учасників творчих змагань, викладачів і побажала всім плідної творчої праці, здобуття найвищих результатів.

Далі до слова був запрошений керівник обласного методоб’єднання Василь Близнюк, який розповів про особливості проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

Крім того, привітала учасників творчих змагань переможниця минулорічного обласного етапу та призерка, яка здобула ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської Олімпіади, студентка Чернівецького коледжу дизайну та економіки Ірина Гринько. Ірина побажала всім присутнім не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися та боротися за перемогу.

Завершилася церемонія урочистого відкриття показом студентською модельною агенцією «Рута» стилізованої колекції жіночих костюмів «Шотландські прянощі» як свідчення того, що мода та математика є невід’ємними супутниками. Дана колекція створена студентами спеціальності «Моделювання та конструювання одягу» в рамках виконання дипломних проектів і побудована на варіаціях геометричних фігур.

 

Чернівецьку область у наступному етапі творчих змагань, який відбудеться у травні у Львові на базі Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», представлятиме студентка ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки» Цуркан Віолета! Бажаємо їй перемоги та нових досягнень!