День відкритих дверей

 

 

 

 

4 квітня 2018 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ пройшов День відкритих дверей. Це цікава і насичена програма зустрічі з тими, хто хоче присвятити себе медицині. До нашого закладу завітали майбутні абітурієнти та батьки випускників ЗОШ не тільки Чернівецької, а й сусідніх областей.
Відвідувачі у супроводі адміністрації та студентів закладу здійснили оглядову екскурсію кабінетами коледжу, мали можливість поспілкуватись із викладачами, студентами та ознайомитись з інформаційними стендами коледжу.
Зі вступним словом до присутніх звернувся директор Вашковецького медичного коледжу БДМУ М.М. Сащук. У своїй промові Микола Миколайович ознайомив гостей з історією створення навчального закладу, розповів в яких умовах студенти навчаються, проживають та проводять дозвілля, зазначив про престиж медичної професії, співпрацю з навчальними закладами України та Польщі, можливості подальшого розвитку випускників та переваги навчання у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ.
 
 
 
 
 
Заступник директора з навчальної роботи Світлана Володимирівна Макара проінформувала присутніх із навчально-методичним і матеріально-технічним забезпеченням коледжу та розповіла про досягнення студентів, традиції, які підтримуються у навчальному закладі.
 

 
Докладніше з особливостями вступної кампанії у 2018 році перед абітурієнтами виступила відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Миколаївна Максимюк, яка розповіла про Правила прийняття, напрями підготовки та етапи цьогорічної кампанії.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 У рамках Дня відкритих дверей студентами випускних груп відділення «Лікувальна справа» був проведений майстер-клас із медичної допомоги при невідкладних станах у терапії, педіатрії та хірургії на полі бою.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
Усі присутні мали змогу насолодитися мистецькими номери учасників-студентів народного аматорського вокального ансамблю «Рута».
 
 
 
 
 
 
Батьки та майбутні абітурієнти отримали ґрунтовні відповіді на усі запитання, що виникали під час зустрічі. Кожному гостю були роздані інформаційні буклети про коледж.