Міжнародний День медичної сестри

 

 

 

 

Традиційно щороку у Вашковецькому медичному коледжі проводиться свято

День  медичної сестри,

яке  відбулося 17 травня і співпало  з релігійним святом Вознесіння Господнє та Днем вишиванки.     Воно   було організоване та проведене студентами ІІІ м/с А (9) під керівництвом куратора групи Софії Михайлівни Борець.

 

 

 В цей день більшість студентів коледжу та викладачі одягли свої найкращі вишиванки щоб долучитися до  яскравого і патріотичного свята вишиванки,  взяти участь у святковому флешмобі і подивитися святковий концерт, присвячений професійному святу.

Ошатно прибрана зала коледжу налаштувала присутніх на урочистість та позитивне сприймання побаченого.

 

 

 

 

 

 

Сестра… Сестричка… Не існує у світі більше професії, назва якої була б такою рідною та теплою. Саме на тендітні плечі медичних сестер лягає вся турбота про пацієнта під час хвороби. З такими словами до присутніх звернулися ведучі свята Марина Іванюк та Марія Сопилюк.

 

Коли травнева злива шле привіт,

Коли окрилена весна буяє,

Чудове свято відзначає світ:

День медсестри у почестях згадаєм.

 

Сестра – звучить так близько, до душі.

Без неї лікар – наче втратив крила.

Вона мов рівновага терезів,

Між болем сяє усмішкою мило.

 

Не завжди сил фізичних вистача,

Та меч в руках – її ласкаве слово,

Коли у серці рана запече,

Вона завжди віддать своє готова.

 

Нехай у році днина не одна,

Сестру медичну привітаєм гідно,

Хай у душі всміхається весна

За її вдачу щиру і привітну.

 

Хай те тепло, що йде від них щодня,

Повернеться у Божій благодаті,

І хай ніколи сонце не зайде,

У жодній медсестринській хаті!

 

 

 


       З щирими привітанням до студентів звернувся директор коледжу Микола Миколайович Сащук  акцентуючи увагу на значенні медичної сестри в минулому і сучасному медицини. Користуючись нагодою, вручив почесну грамоту від Товариства Червоного Хреста викладачу сестринської справи Наталії Георгіївні Сащук та  разом з викладачем фізкультури Михайлом Івановичем Максимюком  відзначили грамотами і грошовими преміями  найкращих спортсменів коледжу, переможців обласних змагань та вручив перехідні кубки найспортивнішим сестринським та фельдшерським групам. Такими грамотами, грошовими нагородами  і перехідним   кубком була нагороджена  наша група ІІІ м/с А (9).

 

 

 

 

 

 

 


Музичний супровід, показ слайдів, уривків кінофільмів створював особливу атмосферу виховної години. У виконанні: Алли Че’вюк, Кароліни Карчі; Стелли Руснак, Ірини Князької, Іванни Волощук лунали «Пісня про коледж», «Надія є», «Вибір є у кожній долі», «Гімн медсестер», «Медичні сестрички», «Гімн професії», які стали родзинкою свята  та прониклива поезія у виконанні Іванни Волощук, Степанії Одочук, Яни Куцак, Катерини Кінаш, Інни Гавалешко, Маріанни Мартиш. Фінальним акордом дійства стала пісня «Десь по світу», яку глядачі підтримали гучними оплесками. Співаючи свої пісні, група запалювала зал і, не знаючи слів пісні, хотілось підспівувати їм. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запальний флешмоб, у якому взяли участь всі студенти групи на мелодії музичних творів:

Ed Sheeran «Shape of you»

Время и стекло «На стиле»

Грибы «Тает лед»

Luis Fonsi «Despasito»

Onuka  «Vidik», присвячений майбутній професії закінчувався словами:

«Ми вітати студентів сьогодні!

Ми любити БДМУ завжди!»

 

 

Підняла  настрій гумористична  сценка «Ізраїльська клініка. Завжди є що лікувати», де чудово роль Зеленського зіграла Стелла Руснак, а Кошового – Наталія Колотило, в якій пролунали слова «… задумайтесь про те, що саме дешевше – жити чи не жити!»

А сучасні танці   «Despasito» та Boom Boom - RedOneDaddy Yankee  FitDance Lie(Coreografía) допомогли відчути увесь драйв студентського життя та неповторність кожного його моменту.
 
 Зі святом  дорогі медсестри! Щастя  і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
І хочемо побажати всім нам гідної, більш високої оцінки важкої і необхідної праці на державному рівні, відчути свою силу, свою необхідність і користь для суспільства, свою солідарність з колегами всіх країн світу. І щоб ми відчули особливу гордість за те, що нам випала місія бути медсестрами!

 

 

 

 

 

 

 

 

На честь урочистої події всі присутні разом сфотографувалися напам'ять і залишили зал в піднесеному настрої, з посмішками на вустах та радістю в серцях.

Цей день приніс  усім тільки позитив і гарний настрій!

 

 


Софія Борець – куратор групи ІІІ м/с «А» (9)  

Вашковецького медичного коледжу БДМУ