Ми - переможці!

 

Ось і закінчились ХІV обласні Спортивні ігри серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

 Студенти Вашковецького медичного коледжу БДМУ брали активну участь та гідно представляли навчальний заклад на обласних змаганнях.

Спортивні ігри проводились з метою формування у студентської молоді фізичного та духовного здоров’я, набуття навичок здорового способу життя.

  

  

 

Основними завданнями Спортивних ігор є: 

 

-    активізація навчального процесу з фізичного виховання, позаурочних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових робіт;

-         визначення рівня спортивно –масової роботи у навчальному закладі;

-         широке впровадження фізичної культури і спорту в побут студентської молоді;

-         формування стійкої мотивації до самостійних занять фізичною культурою і спортом;

-         виявлення кращих спортсменів з видів спорту серед студентів вищих навчальних закладів, підвищення їх спортивної майстерності.

Цього року в обласній спартакіаді брали участь 20 вищих навчальних заклади І-ІІ р.а. За підсумками результатів з усіх видів змагань серед дівчат визначилася трійка призерів:

1.  Команда Чернівецького педагогічного коледжу.

2.  Команда Вашковецького медичного коледжу БДМУ.

 

3.  Команда Вижницького коледжу прикладного мистецтва

 

 

 

Змагання проводились із 6 видів спорту:

 

 

 

 

 

 

 

 

Шахи – І місце:

1.  Попович Тетяна – IV ф А (9).

2.  Одочук Степанія – ІІІ м/с А (9).

Представники – М.І.Максимюк

                            Ю.С.Стринадко

 

 

 

 

Баскетбол – ІІ місце:

1.  Гоян Марія – IV ф А (9).

2.  Колотило Наталія – ІІІ м/с А (9).

3.  Падох Ганна – ІІІ м/с А (9).

4.  Руснак Стелла – ІІІ м/с А (9).

5.  Лесів Андріана – ІІІ ф (11).

6.  Равлюк Анна – ІІ м/с А (9).

7.  Равлюк Марія – ІІ м/с А (9).

8.  Онуфрійчук Уляна – І ф А (9).

Представник – Ю.Ю.Перепелиця


 

 

 

Настільний теніс – ІІ місце:

1.  Лакуста Діана – IV м/с А (9).

2.  Лакуста Яна – IV м/с А (9).

Представник – М.І.Максимюк.


 

 

 

Волейбол – 6 місце:

1.  Попович Мирослава – IV ф А (11).

2.  Боргун Вікторія – IV ф А (11).

3.  Колотелюк Богдана – ІІІ м/с Б (9).

4.  Тодосійчук Єлизавета – ІІ м/с А (9).

5.  Чобан Христина – ІІ м/с Б (9).

6.  Бідена Маріанна – І ф Б (9).

7.  Завада Іванна – І м/с (9).

8.  Сафтюк Аліна – І м/с (9).

Представник – Ю.С.Стринадко


 

 

 

 

Легка атлетика – 7 місце:

1.  Колотило Наталія – ІІІ м/с А (9).

2.  Гавучак Марія – ІІІ ф Б (9).

3.  Падох Ганна – ІІІ м/с А (9).

4.  Руснак Стелла – ІІІ м/с А (9).

5.  Буйновська Марина – ІІ м/с Б (9).

6.  Борук Богдана – ІІ ф Б (9).

7.  Попюк Наталія – ІІ ф Б (9).

8.  Королюк Каріна – І м/с (9).

Представники – М.І.Максимюк

                            Ю.С.Стринадко


 

Легкоатлетичний крос – 9 місце:

1.  Жмурик Юлія - IV м/с Б (9).

2.  Чопа Іванна – IV ф А (9).

3.  Луканюк Віталія – ІІІ ф (11).

4.  Лучик Ірина – ІІІ ф (11).

5.  Кукуняк Зінаїда – ІІ ф А (9).

6.  Попюк Наталія – ІІ ф Б (9).

Представник – М.І.Максимюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

Педагогічний та студентський колективи вітають учасників змагань із ІІ загальнокомандним місцем.

Окремо хочеться подякувати дирекції коледжу за вагомий внесок  у розвитку фізкультурно-спортивного життя коледжу та викладачам фізичного виховання, які підготували студентів до участі в обласних змаганнях.

Бажаємо всім міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого медичного коледжу!!!