День знань - 1 вересня 2018

 

У Вашковецькому медичному коледжі БДМУ відбулися урочистості, присвячені Дню знань.Після звучання Державного гімну України, слово взяв кандидат медичних наук, лауреат премії ім. В. Залозецького та І. Франка, директор медичного коледжу Микола Сащук.Він щиро привітав першокурсників та їх батьків із цією знаменною для них подією та подякував за обрання навчального закладу. Присутні уважно слухали історію Вашковецького медичного коледжу, якому вже сповнилось 72 роки. Вашківецький міський голова ОТГ Микола Перч висловив слова вдячності викладачам, адміністрації за добрі справи, які вони роблять для громади, а першокурсникам побажав гарного навчання та дозвілля. Багато щирих слів вітань та найкращих побажань звучало також з уст доктора медичних наук, професора, завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ Бориса Боднара, керівника НАВА«Рута» Вашковецького медичного коледжу Орисі Сірецької та керівника групи першого курсу Олесі Понич. Настала мить коли, студенти – першокурсники одягли білі халати та зачитали клятву Флоренс Найтінгейл – всесвітньо відомої англійської сестри милосердя, засновниці наукової підготовки медичних сестер. Опісля, учасники НАВА «Рута» виконали студентський гімн «Гаудеамус». Володимир Гавриш, який виступив від імені батьків, благословив першокурсників в добру путь. А студентка четвертого курсу Аліна Шумко виконала для батьків пісню.

 

 

Він щиро привітав першокурсників та їх батьків із цією знаменною для них подією та подякував за обрання навчального закладу. Присутні уважно слухали історію Вашковецького медичного коледжу, якому вже сповнилось 72 роки. Вашківецький міський голова ОТГ Микола Перч висловив слова вдячності викладачам, адміністрації за добрі справи, які вони роблять для громади, а першокурсникам побажав гарного навчання та дозвілля. Багато щирих слів вітань та найкращих побажань звучало також з уст доктора медичних наук, професора, завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ Бориса Боднара, керівника НАВА«Рута» Вашковецького медичного коледжу Орисі Сірецької та керівника групи першого курсу Олесі Понич. Настала мить коли, студенти – першокурсники одягли білі халати та зачитали клятву Флоренс Найтінгейл – всесвітньо відомої англійської сестри милосердя, засновниці наукової підготовки медичних сестер. Опісля, учасники НАВА «Рута» виконали студентський гімн «Гаудеамус». Володимир Гавриш, який виступив від імені батьків, благословив першокурсників в добру путь. А студентка четвертого курсу Аліна Шумко виконала для батьків пісню.

 

 

Виступи гостей чергувались з виступами учасників НАВА «Рута» та народного аматорського танцю «Черемшина» Вашківецького будинку народної творчості та дозвілля. У їхньому виконанні звучали пісні «Моя Україна», «Віночок українських народних пісень», хореографічно – музична композиція «Буковинська» та інші.