Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Ворота до Буковинських Карпат
 

  Літо, що минуло, змушує шукати нових теплих відчуттів і запасатися ними на довгу зиму. Але і прийдешня осінь не менш прекрасна, вона обіцяє нам веселі, яскраві дні «бабиного літа», коли ліси одягаються в золотаво-багряні тони, природа постає у всій своїй красі та знаменує відкриття оксамитового сезону, особливо якщо ми самі зуміємо організувати своє дозвілля.
 
  
 
  Тепла сонячна погода змусила студентів 4 курсу відділення «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» разом з класними керівниками Борець С.М., Божко Т.І., Гарас Т.Я., Кожевніковою О.С. податися в гори, з надією студентів-фото-непосид впіймати «золоту осінь», побачити вранішні тумани і просто відпочити на лоні гірської природи.
  Поїздка перевершила всі наші сподівання! Гірський пансіонат «Черемош» зустрів фотомандрівників сонячною погодою і безхмарним небом. Це ідеальне місце для ночівлі чи таборування особливо в цей період. Саме тут ми скуштували традиційні українські страви ситі та задоволені розпочали аква-фото-сесію на фоні р. Черемош, поблизу скелі Гук. Після якої на нас чекав підйом славнозвісною Стежкою здоров’я.
  Пішохідний маршрут пролягає через місцевість відому чудовими краєвидами, мальовничими плаями, багатою рослинністю, чистим цілющим повітрям, гірськими джерелами з кришталево чистою водою. О, Карпати! Невичерпне джерело творчого натхнення! Милуючись цим заворожуючим видовищем зовсім не хотілося покидати це магічне місце. Це нерукотворне мистецтво небесного художника і скульптора не залишить байдужим жодного туриста.      Ретельно оглянувши Сокільський хребет уже не в повному складі повертаємося на базу околицями м. Вижниця, яке є воротами до Буковинських Карпат. Тут у с. Рівня, розташована садиба-музей відомого українського співака Назарія Яремчука.
  Невдовзі сонця тарілочка закотилася за обрій і тиха ніч вкрила гори своєю темною ковдрою.
Коли збираєшся у гори, усвідомлюєш, що доведеться забути про комфорт, тепле ліжко, гарячу воду, інтернет, мобільний зв’язок та інші зручності. Але отримуєш значно більше: напрочуд зоряне небо над головою, душевні бесіди біля вогнища, незабутні пригоди, яскраві емоції та спогади…
  Ситно повечерявши смаженими, ароматними шашликами, який готували в сутінках під світлом ліхтариків та натанцювавшись на дискотеці досхочу всі занурились у глибокий сон, з надією прокинутися в обіймах ранкового туману.
  Молода осінь в цьому сезоні подарувала фототуристам незабутні дні суцільного щастя та позитивних емоцій. Протягом двох днів ми були вище хмар, стояли ближче до сонця, відчували постійні пориви свіжого вітру, вдихали неймовірно чисте повітря та споглядали на дивовижні краєвиди.
  Якщо ваша душа бажає чудес і вами заволодіти спокуса зазирнути в найцікавіші куточки незвіданого світу – без вагань відправляйтеся в гори за щедрою порцією незабутніх вражень. Дивлячись на це диво, відчуваєш себе щасливим. Дуже вдячні за карпатську красу!
 
                                                                                            Борець С.М. - куратор групи lV медсестер