Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
ПІСНЯ БУДЕ ПОМІЖ НАС

 

  

  

 

 

 

 

 

  З 04 по 07 жовтня 2018 року в м. Вижниця вже вкотре проводився відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні ім. Назарія Яремчука «ПІСНЯ БУДЕ ПОМІЖ НАС…».

       В конкурсі прийняли участь 25 солістів та 5 вокальних ансамблів з різних куточків України. Це представники Київської, Львівської, Донецької, Волинської, Запорізької, Житомирської , Харківської, Тернопільської, Івано-Франківської, Черкаської та Чернівецької областей.

          Журі конкурсу ,вже традиційно, очолила Народна артистка України Валентина Ковальська (м.Київ). У складі журі Народні артисти України Олеся Горова (Львів) та Світлана Мирвода ( ),Заслужений артист України Василь Данилюк (Чернівці), одна з перших солістів ВІА «Смерічка» Мирослава Єжеленко (Вижниця), ведучі професійні співаки з Києва, Львова, Тернопільщини.

          Серед конкурсантів не тільки молоді виконавці, але й професійні співаки ,-учасники телевізійних проектів «Голос країни» (діти), Х-фактор. І дуже приємно, що серед такого пісенного розмаїття успішно виступив квінтет солістів НАВА «РУТА» нашого медичного коледжу у складі студенток ІV курсу Поп’юк Руслани, Шумко Аліни, Князької Ірини, Куфлик Вікторії та третьокурсниці  Голодриги Оксани ! У їх виконанні прозвучали пісня з репертуару Назарія Яремчука «Квітка-розмарія» та  акапельний твір  «Намалюй мені ніч» ( муз.М.Скорика на сл.М.Петриненка). Журі особливо відзначило високо професійне виконання акапельного твору. І як результат – заслужене І місце серед ансамблів. Вітаємо наших дівчат з перемогою ! Це вже не перше призове місце наших юних аматорів на престижних вокальних конкурсах та фестивалях як на теренах області так і за кордоном ! Вміють дівчата гарно вчитися, змістовно відпочивати  та займатися улюбленою справою. Нових творчих досягнень !

 

 

Керівник НАВА «Рута»                      Орися Сірецька