Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
З великим Кобзарем у серці

І на оновленій землі

Врага не буде супостата,

І буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі

Т. Шевченко

 

Світан­кової пори року в Україну приходить великий день - свя­то народження Шев­ченка.

Це щасливе знамення долі, що початок весни і день народження Кобзаря зійшлися в часі, коли земля про­кидається від морозів і збирає сили для розквіту, бо як весна несе оновлення буття, так син України Шевченко відродив націю, возвеличив братів німих і провістив своєму народові новий світ. Священний для кожного з нас цей день. Українці не­суть його через літа, як мати несе на руках дитя, і радіють, що цей день дає прозріння і сяйвом любо­ві освітлює дорогу у віки, і знають, що забути цей день - означає втратити серце.

         Напередодні великого свята українців – 9 березня -  зібралися викладачі та студенти Вашковецького медичного коледжу БДМУ дружною родиною, щоб ушанувати пам'ять Тараса Григоровича Шевченка  - Поета, Художника, Мислителя і Пророка, якого по праву називають Вершиною українського родового дерева. Його творчість давно стала  важливою частиною духовного єства українського народу.

 

  

   

 

 

 « З великим Кобзарем у серці», саме таку виховну годину підготували та провели студенти І м\с (9) під керівництвом куратора Понич Олесі Дмитрівни, на якій звучали найбільш сокровенні твори поета й про поета. Майбутні медичні сестри зуміли майстерно передати біль і розпач митця за долю покинутої дівчини, за розбите кохання, за минуле України – трагічне й звитяжне. Зі сцени лунала сповідь Шевченка в найпотаємнішому й найсвятішому, як і більше два століття тому. І хоча кожен із нас усвідомлює, що все йде, все минає, та з впевненістю заявляємо, що непроминущою залишається пам’ять. Добра слава про Великого сина України, яка вічно житиме у серцях людства, несучи істину й правду.

 

 

   

 

Сповідуючи Слово Кобзаря, кожен із нас гордо називає себе гідним сином чи дочкою свого народу. На сторожі коло нас – завжди , в усі віки – безсмертне Тарасове благословення:

Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!