Студентська науково-практична конференція

Повітряно-крапельні інфекції займають одне з провідних місць в структурі інфекційної патології дитячого віку. Швидка розповсюдженість, різноманітність клінічних проявів, розвиток тяжких ускладнень, підкреслюють високу актуальність цієї проблеми і необхідність детального вивчення конкретних нозологічних форм для своєчасної діагностики, надання кваліфікованої медичної допомоги хворому та проведення профілактичної роботи.

22березня 2019 року у Вашківецькому медичному коледжі БДМУ відбулась студентська науково-практична конференція з предмету сімейна медицина на тему: «Профілактика захворювань у дітей раннього дитячого віку в практиці сімейної медицини».

Ця тема включає в себе не тільки повітряно-крапельні інфекції, а і такі захворювання, як рахіт, анемії, гіпотрофії.

Завданням нашої конференції було донести до всіх слухачів, що необхідно вчасно діагностувати ці захворювання, вміти проводити диференціальну діагностику, призначати лікування та проводити анте- та постнатальну профілактику, щеплення для уникнення ускладнень, хронізації та інвалідизації у пацієнтів.

 

    

До проведення конференції долучились студенти IV курсу відділень лікувальна справа, сестринська справа: Колотелюк Богдана, Пігуляк Оксана, Лесів Андріана, Гарас Олена, Григорець Кармела, Величко Тетяна, Мицкан Христина, Мартиш Маріанна, Колотило Наталія, Князька Ірина, Борук Тетяна під керівництвом викладачів педіатрії та сімейної медицини Божко Т.І. та Мороз О.М.