Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

Конкурс "Краща медична сестра 2019"

 

1 

 
Напередодні Всесвітнього дня медичної сестри у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ відбувся регіональний конкурс фахової майстерності серед студентів-випускників медичних коледжів Чернівецької   області за спеціальністю «Сестринська справа» освітньо-кваліфікаційного рівня молодших спеціалістів «Краща медична сестра регіону-2019 року».
 

   dsc 0142

 В ньому взяли участь чотири представниці із коледжу вищого навчального закладу Буковинського державного медичного університету, Вашковецького, Чернівецького та Новоселицького коледжів БДМУ.
 
Директор  місцевого медичного коледжу, кандидат медичних наук Микола Сащук, голова Вашківецької об’єднаної територіальної громади Микола Перч та голова журі, доктор медичних наук, професор, декан медичного факультету №4  Таміла Сорокман щиро привітали конкурсанток  та побажали їм вдалих успіхів та перемог.
 
 Журі представляли викладачі медичних закладів та працівники лікарень. Конкурс проводився в два етапи. На першому етапі перевірялись теоретичні знання конкурсантів – їм було надано 150 тестових завдань, які вони успішно вирішили. Під час другого етапу учасниці демонстрували свої вміння з медсестринства у педіатрії, хірургії та внутрішній медицині. За підсумками, підведеними поважним журі, переможцями в номінаціях «Краща медична сестра» з  медсестринства у внутрішній медицині визнано Альону Гончарук з Новоселицького медичного коледжу, «Краща медична сестра» з медсестринства в педіатрії - Тетяну Петро з вищого навчального закладу БДМУ,  «Краща медична сестра»  з медсестринства у хірургії  - Лору Кондрашову з Чернівцівецького медичного коледжу.
 
А основною переможницею із званням «Краща медична сестра регіону-2019 року» стала Оксана Пігуляк з Вашковецького медичного коледжу БДМУ.  Вона й братиме участь у Всеукраїнському конкурсі серед навчальних закладів країни «Краща медична сестра України-2019року».
 
Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, заступник головного лікаря з медсестринства обласної комунальної установи «Чернівецька обласна лікарня» головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з медсестринства, магістр медсестринства, голова Асоціації медичних сестер Буковини Віоріка Рошко щиро привітали конкурсанток з наступаючим Всесвітнім днем медичної сестри та перемогою і вручили їм Дипломи.
  
Для присутніх, народний аматорський вокальний ансамбль «Рута» та квартет «Криниченька» дарували цікаві виступи.  
 
 
dsc 0355