Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

 

Зустріч випусників

30 років

 

Не забувайте рідний навчальний заклад, повертайтеся сюди знову і знову, тут радіють вам завжди!

 

  Щороку, в теплі весняні дні, наш коледж гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на зустріч. У коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про юнацькі роки колишніх студентів.


  17 травня за улюблений навчальний стіл сіли ті, для кого 30 років тому пролунав останній дзвінок. До коледжу їх привели спогади про викладачів, які дали путівку у світ важкої, але дуже потрібної професії,  незабутні пари, шалені перерви, перше кохання, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишилися в пам’яті назавжди.


  Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні студентські будні, а у «живій» розмові з директором коледжу Сащуком М. М., заступником директора з навчальної роботи Макарою С. В., класним керівником Макарою Р. П., викладачами  уявно пережили ще раз найяскравіші моменти навчання. Привітати з нагоди ювілейної зустрічі наших випускників прийшла наша гордість – народний ансамбль «Рута» під керівництвом Сірецької О. І.


  Випускники побажали коледжу розвитку, процвітання та натхнення в роботі, а усім присутнім здоров’я, мирного неба та ще багато таких теплих зустрічей.