Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
День знань

 Без имени-1

 

 День знань – це особливе свято, яке завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Завжди світле, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Урочисто звучить музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, відгукується на щирість цієї події.

Це надзвичайно хвилюючий день для кожної молодої людини, мрії якої стали реальністю. Адже саме з нього починається таємничий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання.

Винуватці урочистостей відразу помітні серед гостей, що зібралися на свято, широко розкритими очима і розгубленими посмішками.  Ці трохи збентежені діти з юнацьким азартом і енергією щороку роблять наш коледж поважного віку молодим і сповненим сил. З доброзичливістю та вірою в їхню завзятість і активність, зустрічали всі студентів І курсу.

З вітальними словами до першокурсників та їхніх батьків в цей день звернувся директор коледжу, кандидат медичних наук, лауреат премії ім. В. Залозецького та

І. Франка Сащук М.М.. Він  щиро привітав із знаменною подією,  подякував за довіру і  вибір  нашого навчального закладу. Це додало всім учасникам урочистостей впевненості, оптимізму та гордості за рідну Аlma Mater. А міський голова Перч М.П. побажав новачкам стати  справжніми медичними працівниками, якими варто пишатися.

За традицією від імені класних керівників та викладачів з добрими побажаннями до першокурсників звернулася куратор групи І м/c(9) Борець Софія Михайлівна, яка побажала відчути справжній смак студентського життя і досягти вершин професійного успіху.

Кульмінаційним моментом свята стала посвята в  першокурсники. Під час цього дійства, одягнувши білі халати, вчорашні школярі  з честю та гордістю проголосили урочисту клятву студента Вашковецького медичного коледжу, яку зачитала Федорощак Антоніна.  Відтепер вони стали справжніми студентами. Добрими та теплими словами для них стало вітання батька  першокурсника Фантуха Тараса Мар’яновича.

Радість першовересневого свята  та піднесений настрій  дарували  присутнім у залі яскравими і  зворушливими виступами аматорський народний студентський вокальний ансамбль «Рута» та народний танцювальний ансамбль «Черемшина».

З гарним настроєм і позитивним зарядом енергії, яких повинно вистачити на весь навчальний рік, студенти вирушили у новий етап свого життєвого шляху, залишаючи позаду хвилюючі моменти випускних екзаменів, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до коледжу!

Тож побажаємо дружній студентській родині процвітання, успіхів та вагомих здобутків!

 

Борець С.М. – куратор групи І м/с (9)

 

 

 

 

куратор групи І м/c(9) Борець Софія Михайлівна, яка побажала відчути справжній смак студентського життя і досягти вершин професійного успіху.