Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

 

1 Копировать

У коледжі гасили умовну пожежу

 

   24 вересня 2019 року відбулося тактико-спеціальне навчання з відпрацюванням спільних дій вогнеборців та працівників і студентів коледжу на випадок виникнення пожежі у Вашковецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету.

   За задумом, через коротке замикання електромережі в приміщенні кабінету біології на другому поверсі коледжу виникла пожежа. Вогонь, що розповсюджується, помітили працівники закладу. Вони повідомили про подію рятувальників, розпочали евакуацію студентів та персоналу коледжу із приміщень коледже. До приїзду вогнеборців персонал коледжу намагався ліквідувати загорання первинними засобами пожежогасіння, використовуючи вогнегасники. До приїзду вогнеборців персонал коледжу намагався ліквідувати загорання первинними засобами пожежогасіння, використовуючи вогнегасники. Далі на виклик прибув черговий караул державного пожежно-рятувального поста 4 державної пожежно-рятувальної частини міста Вашківці. Рятувальники провели розвідку в будівлі та виявили, що у кабінеті на другому поверсі залишилося двоє студентів. Оскільки через сильне задимлення вони не могли самостійно вийти з будівлі, рятувальники евакуювали підлітків з коледжу через вікно, використовуючи висувну драбину. Після цього спільно із працівниками місцевої пожежної команди села Мілієве рятувальники приступили до виконання дій з ліквідації умовної пожежі.

   З основним завданням навчань учасники впоралися: працівники коледжу продемонстрували власні дії на випадок загорання, а рятувальники – свої навички з гасіння пожежі. Умовну пожежу було ліквідовано.

   Після практичних відпрацювань представники Служби порятунку провели інструктажі з присутніми, навчивши правил і принципів користування первинними засобами пожежогасіння.

   До проведення навчань від Управління ДСНС залучалося 4 одиниці техніки та 28 чоловік особового складу.

   Адміністрація коледжу дякує керівництву та особовому складу Управління ДСНС Чернівецької області за проведення на високому рівні тактико-спеціального навчання з відпрацюванням спільних дій рятувальників та працівників і студентів коледжу на випадок виникнення пожежі на об’єкті.

   Інформація використана з сайту https://cv.dsns.gov.ua/ та https://pogliad.ua/

Фото сюжету