Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Міжнародний день людей похилого віку

 

1

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім людям про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів, щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Студенти Вашковецького медичного коледжу БДМУ також розуміють, хто такі «особи похилого віку» і чим маємо завдячувати їм. Кожна студентська група разом зі своїми кураторами під керівництвом завідуючого відділенням «Сестринська справа» Маковій Н.Ю, голови циклової комісії, викладача основ медсестринства Сащук Н.Г. закупили харчові набори і відвідали малозабезпечених вашківчан. Три тисячі гривень які були витрачені, це наша маленька турбота про громадян похилого віку, яка необхідна їм кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.