Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

 

Київ – серце України

   Найкращі враження залишилися у студентського активу Вашковецького медичного коледжу БДМУ, відділення «Лікувальна справа» і «Сестринська справа», який нещодавно відвідав місто Київ та найвизначніші пам’ятки культурної спадщини української столиці разом зі своїми кураторами Гарас Т.Я., Борець С.М., Тирон Т.І. та Понич О.Д.,

 

zf1

   Знайомство з древнім містом розпочалося з головної брами княжого Києва - Золотих воріт, які налічують майже тисячолітню історію столиці, але і сьогодні вражають, захоплюють та чарують всіх туристів.


  У найвищій точці Верхнього міста ми відкрили для себе таємниці Софійського собору і нетлінний витвір мистецтва мозаїки – зображення Оранти, стародавні фрески, золотаві бані, що виблискують на сонці.


  Побували коло фундаменту найдавнішої споруди міста – Десятинної церкви та не могли оминути пам’ятників видатним історичним діячам: гетьману Богдану  Хмельницькому, монументи першій християнці-правительці Київської Русі княгині Ользі, князю Володимиру Великому і відчули велич духу правителів минулого.


  Андріївська церква нікого не залишила байдужим. Пишність і мальовничість, багатство оздоблення, яскраве забарвлення стін, велика кількість позолоти дивували наших студентів-туристів. Сфотографувались біля пам'ятника Проні Прокопівни та Голохвастова. А від церкви спустились до найстарішого району міста Києва – Подолу, який завжди сповнений духом торгівлі, моди та ярмарків.

 


  Далі екскурсійний шлях проліг до величного Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, де не можна відвести очей від унікальних фресок, мозаїк, ліпнини, складних настінних розписів – пам’яток давньоруського храмового мистецтва та золотих куполів, увінчаних хрестами з ажурною різьбою.

 

   Кожна церква тут, кожен будинок оповиті легендами та цікавими історіями, які сягають сивої давнини.


   Не зважаючи на прохолодний день, набережна Дніпра залишила нам у подарунок незабутні враження і багато фотознімків на пам'ять.

  А особлива атмосфера панувала під час екскурсії Національним музеєм медицини України, який оснащений сучасним обладнанням: відвідувачів дивують мобільні стіни, що змінюються інтер’єри, інсталяції, які ховаються за завісою. Фігури лікарів та хворих, виконані із суміші пластику й силікону, виглядають, як живі. Екскурсії супроводжуються музичними мелодіями. Все це вражало й викликало масу емоцій. Екскурсовод розповідала професійно і цікаво. Цей музей варто відвідати.

 


  Особлива гордість киян - головна вулиця Києва - Хрещатик, яка є серцем міста, зустрів нас уже сутінками, тому нам зовсім не хотілося прощатися з містом , але наша подорож добігала кінця. І ось вже ми, стомлені, але щасливі у потязі. До пізньої ночі ділились враженнями, весело сміялись над пригодами. Хтось вперше їхав залізницею, хтось емоційно пригадував метро та всі разом раділи тому.


  Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала яскраві враження, позитивні емоції та чисельні фотознімки.

 

Борець Софія Михайлівна- куратор групи І м/с(9)