Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
День студента
 
DSC 1001
 
 
З нагоди святкування драйвового, мега крутого і позитивного свята - Міжнародного Дня студента у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ відбувся святковий концерт, який підготували і провели студенти групи І м/с (9) під керівництвом куратора Борець С.М.
 
З вітальним словом до студентського товариства з професійним святом звернулася завуч коледжу з навчальної роботи Макара С.В., яка разом з викладачем фізкультури Максимюком М.І. нагородили учасників спортивних змагань пам’ятними грамотами. Такою грамотою була нагороджена студентка нашої групи Копчук Руслана.
 
Концертна програма принесла велике задоволення всім присутнім у залі, зігрітим щирими посмішками і шаленою енергетикою. У виконанні: Дроняк Вікторії, Лукань Яни, Томаш Настасії, Попович Тетяни, Копчук Руслани, Харитон Христини, Бандури Анастасії, Грек Марини лунали пісні «Молодь змінює світ», «Ви забудьте про заняття хоч на мить…», «Студентські роки», «Хай ніхто не вірить», «Надія є!», «Вибір є!», «Сто відсотків щастя».
 
Студенти тепло аплодували учасникам дебютного концерту веселилися на повну силу, забувши про майбутню сесію, хвости та заліки.
 
Група порадувала своїм запальним флешмобом, у захопленні від якого душа рвалась до танцю, ліричною піснею про Instagram, вітальним словом почесного гостя Папи Римського, які стали родзинкою свята.
 
 
Концерт був цікавим та непередбачуваним, наповнений святковою атмосферою, яка дарувала насичений адреналіном настрій. Тому студенти-четвертокурсники із задоволенням брали активну участь у конкурсах танцювальної програми «Танці з зірками». Хто як не вони святкували цей день уже не вперше!
 
День студента – чудове свято, як для першокурсників, так і для старших курсів, і просто для тих, хто колись був студентом. Адже минулих студентів не буває! Тому ніколи не відпускайте це почуття зі свого серця  і кожного року святкуйте День студента.
 
Святкуймо день студента разом! Не прогав цей день!
 
Борець Софія Михайлівна- куратор групи І м/с(9)