Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %
Невідкладні стани в акушерстві 2017 МС Антоніна Труфин 100.00 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

DSC 1230

               Є така професія – захищати Батьківщину

5 грудня 2019 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ студентами ІІм\с(9), куратор Понич О. Д., була проведена відкрита виховна година присвячена Дню збройних сил України.

  Для благополуччя і процвітання України  необхідно виховати у молодого покоління любов і повагу до минулого і теперішнього нашої країни.  Цієї цілі нелегко досягти в сучасних українських реаліях, тому саме такі виховні заходи дуже сприяють тому, щоб усі мешканці України з гордістю вважати себе українцями.   Запропонований захід здатний сприяти формуванню патріотичних почуттів у підростаючого покоління.

грудня відзначається як День Збройних сил України з 1993 р. У цей день Українська армія не отримувала вирішальних перемог, і не захоплювала чужих територій, просто в цей день було прийнято закон про «Про Збройні Сили України». І ось уже 26 років Збройні Сили України стоять на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави. За ці 26 років сталося так багато  суперечливих подій. Українська армія пройшла шлях від третьої за чисельністю армії Європи, до повністю розграбованої , зрадженої, і знову відродженої загартованої, обстріляної і обпаленої. Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками. Це свято сильної, відкритої , безкорисної і непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою і ризиком. І разом з тим – це  свято  всіх нас, бо всі ми, українці,   є причетними до наших збройних сил.  Адже всі ми    не лише любимо Вітчизну, а й пишаємося нею, отже,  вважаємо себе зобов’язаними її захищати.