Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
День студента

Зі святом вас, шановне студентство!

   Міжнародний день студента традиційно відзначається щороку 17 листопада, починаючи з 1941 року. Ця дата вибрана невипадково: 28 жовтня 1939 року в окупованій фашистами Чехословаччині студенти та їх викладачі відзначали День республіки.

   Війська загарбників розігнали демонстрацію. При цьому був убитий студент медичного факультету Ян Оплетал, похорон якого переріс у акцію протесту. Десятки учасників були заарештовані. 17 листопада фашисти вранці оточили студентські гуртожитки. Більше 1200 студентів були заарештовані та кинуті в концтабір. Через 2 роки у Лондоні пройшла Міжнародна зустріч студентів, які боролися проти фашизму. На цій зустрічі було вирішено на честь тих, хто загинув, щороку відзначати цю дату як День студента. У 1990 році день 17 листопада отримав у Чехословаччині державний статус і був проголошений Днем боротьби студентів за демократію. З цього часу весь світ відзначає цей день як Міжнародний день студента.

17 листопада 2011 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ стало справжнім святом Молодості, Краси, Розуму, Таланту. Святковий вечір для усіх студентів підготували ІІф «А» (9). Також у цей день в навчальному закладі проводився конкурс студентської пісні. Ці два свята ввібрали в себе весь колорит життя студентів. Учасники свята довели, що студентські роки, це не тільки заняття, підручники, іспити але й цікаве життя, сповнене новими зустрічами, знайомствами, враженнями.

   Важливість навчального процесу демонстрували на сцені студенти Мортук Надія, Нистерюк Мирослава, Боднарчук Андрій у сценці «Підготовка до іспиту».

   Цікаві новини з студентського життя та життя медицини подали ведучі «Медичних новин» Шандро Анастасія та Бойко Михайло.

   Костащук Віталій вразив усіх епістолярним жанром. Його лист батькам міг би стати в пригоді кожному студентові, адже не за горами зимова сесія.


   Незабутні враження залишилися у студентів коледжу від сценки «Пологи під Новий рік», яку показали Осадчук Василь, Чорней Іван, Алієв Віталій, Подольчук Павло. Студенти-хлопці довели, що справжній медичний працівник мусить бути й гарним актором.


   Танець «Ритми життя» у виконанні Попадюк Олени, Нистерюк Мирослави, Біблюк Крестіни, Мортук Надії, Овчаренко Христини, Гондурак Марії зачарував усіх своїм ритмом. Дівчата вважають, що таким швидкоплинним є і навчання у коледжі. Тому закликали не марнувати студентські роки, а жити здоровим повноцінним студентським життям.

«Переваги» платної медицини доводили Паранчак Іван, Онисько Віталій, Сиротюк Юрій, Сметанюк Олександр, Подольчук Павло у сценці «Платна медицина».


   У сценці «Мацьоня» Мортук Надія, Алієв Віталій, Подольчук Павло не тільки майстерно відтворили епізод з сучасного життя окремих студентів, а й продемонстрували чарівність буковинсько-гуцульського говору.


   Організувати та провести свято ІІф «А»(9) допоміг класний керівник Понич Олеся Дмитрівна.

Фотоархів...

   P.S. Свято завершилося веселою дискотекою.