Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
"Мандрівка до Тернополя"

7 листопада 2012 року студенти нашого коледжу, І курсу «Лікувальна справа», разом з класними керівниками  вирушили у мандрівку по найцікавіших місцях нашого краю. Уже на під’їзді до чарівного містечка західної України, Тернополя, студентів охопив дух таємничості та загадковості, мабуть від вигляду величних замків та фортець, які зустріли нас на під’їзді до міста. Тернопіль – саме таке місце, місто порівняно молоде, але багате своєю духовною та національною культурою, місто ніби приховує таємницю попередніх століть.

В уяві студентів виникають образи шляхетних вельмож, до слуху доноситься тупіт копит по бруківці та скрип від вишуканих панських карет.

Екскурсовод доступно і цікаво розповідала молодим людям про давно минулі події і сучасне сьогодення. Багато цікавого чекало на нас у краєзнавчому музеї області, де ознайомились з природою, побутом   та досягненнями Тернопільщини. З  цікавістю розглядали видатні місця, приємною прохолодою війнуло біля озера у самому серці міста. Мали змогу насолодитися відпочинком у аквапарку «Лімпопо».

 

 Побували у Соборі Непорочного зачаття Діви Марії, де були вражені мистецькими витворами майстрів-художників. За нами ніби стежили герої біблійних оповідань.

Неабияк пощастило нашим мандрівникам, коли ввечері ми мали змогу відвідати обласний академічний театр ім. Т. Шевченка, де відчули дух високого мистецтва переглядаючи драму «Циганка Аза» . Студенти разом з героями пережили всі трагічні та інколи комічні епізоди з життя героїв.

Наступного дня ми відвідали одну з головних святинь західного регіону –  Почаївську Лавру. З самого ранку ми були оповиті духом святості, спокою та умиротворення на Богослужінні, мали змогу приклонитися до ікони Божої Матері, яка воістину творить чудеса. До обіду насолоджувались величчю та красою Почаївської Лаври, здійснивши екскурсію дізналися про ті дива зцілення, які тут відбувалися.

Дуже хочеться вірити, що світогляд наших дітей збагатився новими знаннями та враженнями, моральними цінностями та духовними надбаннями, які допоможуть їм сформуватися як особистість, як щаслива людина. Щиро вдячні адміністрації нашого коледжу за сприяння нашій мандрівці.

 

 

 

 
Класні керівники: Чернишова Н.А. Бабюк Г.М. , студенти І Ф «А», І Ф «Б», ІІІ м/с (11).