Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
“Екскурсія в Брусницьку лікарню відновного лікування.”
 

6 березня 2013 року група Євгена Ігоровича Голояда - 4 м/с (11), разом із викладачем медичної та соціальної реабілітації  Сергієм Михайловичем Бандурою за згодою головного лікаря  та адміністрації коледжу провели екскурсію в Брусницькій водолікарні.

Наша екскурсія розпочалася із приймального відділення, далі ми побачили  їдальню, в якій нас приємно здивували дуже гарні малюнки на стінах, на різну тематику.  

 

Потім ми  зайшли у ванне відділення, де нам розказали і показали, як заповнюються ванни, основним діючим чинником яких є сірководень, тривалість ванни 5-15 хвилин.

 

Через специфічний, неприємний запах сірководню, ванни приймають в ізольованому приміщенні з припливно-витяжною вентиляцією. Також ми бачили як проводиться підводне витягування хребта, побували у кабінеті вагінальних зрошувань, кабінеті ЛФК та озокеритному відділенні. 

Ще нам показали умови проживання пацієнтів. Нам дуже сподобалися нові елітні двомісні котеджі, з найкращими умовами проживання. 

 

По завершенню екскурсії ми зайшли у фізкабінет, бачили як працюють апарати для гальванізації ’’Поток-1’’, як проводять діадинамотерапію при попереково-крижовому радикуліті, та багато іншого. 

 

Нам дуже сподобалася екскурсія, дякуємо всім!!!  

 


матеріал підготувала студентка ІV м/с(11)

Андрейко Мирослава