Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
«Краща медична сестра регіону – 2013»

 

Щорічний регіональний конкурс випускників медичних коледжів та факультету бакалаврів з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців Буковинського державного медичного університету «Краща медична сестра регіону – 2013» відбувся нещодавно (25травня) на базі Вашковецького медичного коледжу БДМУ.

В ньому взяли участь студентки Надія Солтис з медсестринсько-фармацевтичного віділення БДМУ, Олена Вербіцька з Чернівецького, Яна Бежнар з Новоселицького та Мирослава Андрейко з Вашковецького медичних коледжів БДМУ.

 В першому етапі конкурсантки відповідали на однаковий варіант тестових завдань в комп’ютерному режимі (online). В другому етапі в кабінетах доклінічної практики вони демонстрували виконання практичних навичок з медсестринства в педіатрії, хірургії та терапії. Завдання були не із легких. А відповіді учасників конкурсу оцінювало в балах журі – представники БДМУ, Департаменту охорони здоров’я і цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, викладачі медичних навчальних закладів, заступники головних лікарів лікарень, позаштатні спеціалісти з питань внутрішньої медицини, хірургії та педіатрії.

 

 За результатами підведених підсумків в номінаціях відзначились:

 «Краща медична сестра з хірургії» -
Олена Вербіцька

 

 «Краща медична сестра з педіатрії» -

Яна Бежнар

 «Краща медична сестра з терапії» -

Надія Солтис

  

 Вони нагороджені дипломами відповідного ступеня Департаменту охорони здоров’я і цивільного захисту населення Чернівецької ОДА і заохочувальними призами.

 

 А перше місце зайняла Мирослава Андрейко, студентка Вашковецького медичного коледжу, яка нагороджена Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я і цивільного захисту населення Чернівецької ОДА і цінним подарунком. Вона також візьме участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності студентів медичних коледжів (училищ) спеціальності «Сестринська справа» - «Краща медична сестра України – 2013», який проходитиме в Києві в кінці червня.

Голова журі – доктор медичних наук, професор, декан факультету бакалаврів з відділення молодших медичних і фармацевтичних фахівців № 4 БДМУ Таміла Сорокман подякувала всім конкурсанткам і відзначила, що всі учасниці конкурсу показали високу теоретичну і практичну підготовку, високу професійність та побажала ще неодноразово брати участь в конкурсах та завжди прагнути до перемоги.

Від імені студентського і викладацького колективів директор Вашковецького медичного коледжу, кандидат медичних наук Микола Сащук щиро подякував учасникам та гостям за участь в конкурсі, а також журі за чесне і об’єктивне оцінювання результатів, бажаючи, щоб хороші спогади про це мироприємство залишились надовго.