Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Новорічний ранок в дитячому будинку

26 грудня 2013 року студенти Вашковецького  медичного коледжу БДМУ з благодійною місією відвідали Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини. Вони побували в реабілітаційному відділенні, в якому майже 40 дітей з Чернівецької області.

  

Діти віком від 1 до 7 років, проходять тут медичну і медико-соціальну реабілітацію.

  

Перевтілившись в Діда Мороза, Снігуроньку, Зайчика, Лисичку та інших казкових персонажів, студенти разом з дітьми співали колядки, водили хороводи навколо новорічної ялинки, читали віршики і відгадували загадки. Гості вручали дітям Новорічні подарунки. Дитячому спеціалізованому закладу також передано засоби догляду.

Заступник директора по виховній роботі медичного коледжу Олег Миколайович Сащук  та викладач Тетяна Романівна  Макара  побажали дітям завжди бути здоровими, веселими і слухняними. В свою чергу,  директор спеціалізованого будинку дитини Людмила Павлівна Філіпець від імені всього колективу щиро подякувала гостям за гарний новорічний ранок та подарунки, побажала студентам успіхів в навчанні та привітала їх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим. 

Прес-служба коледжу.