Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
«Хвилююче слово Пророка»

    Ти нам залишив прагнення високі, шляхи священні, по яких іти.

  Твого сумління й мужності уроки ми бережем і будем берегти. 

Традиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка в березні має у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ давню історію. Центром святкувань стає кабінет української мови та літератури, де звучать його поезії, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути “свого” Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише “Кобзарем”, а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

 

Продовження ідей Шевченка в творчості наших студентів знайшло своє втілення в участі у районному конкурсі читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка», в якому брали участь студенти ІІф «А»(9) Шатрук Любомир та І ф «Б»(9) Єленюк Тетяна – І місце; І ф «А»(9) Бідолах Оксана, І м\с «А»(9) Колотило Наталія.

Шевченківський тиждень завершився урочистим святом «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», на якому кожен учасник і глядач мав змогу вдихнути чисте здорове повітря поетового слова, відчуваючи Ті незримі скрижалі Незримим писані пером. І воно, маючи цілющу властивість випрямляти, підносити, пробуджувати, зміцнювати в людині Людину, її духовні начала, дало кожному тверду віру у світлий завтрашній день українців та України.