Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Поїздка в Чернівці

Як вдало почати студентське життя? Як краще познайомитись із своїми товаришами? Як знайти справжніх друзів? Як із користю провести своє дозвілля? Хіба можливо це усе зробити, коли щоденно доводиться вирішувати масу завдань, опрацювати безліч матеріалу, прагнути заробити найвищий бал на занятті і практично з головою поринувши у товсті підручники та нескінчений список питань?

 

Так, це можливо вирішили студенти І курсу відділення „Сестринська справа”     група А Вашковецького медичного коледжу БДМУ. Вони не довго думали та швидко вмовили куратора групи Бабюк Г.М. допомогти їм організувати екскурсію. І місцем вибору для подорожі стали славетні Чернівці.

11 жовтня усі студенти групи відправилися у захоплюючу подорож дорогами рідного краю. Привітна столиця Буковини гостинно відкрила свої двері непосидючим студентам. Храми, вулиці, будинки та непримітні дворики відкрили перед молоддю таємниці славетної історії нашого краю. Видатні жителі міста з різних епох розкривали красу та мудрість наших предків. Суворі споруди показували велич та благородство культури, що надихала митців у різних сторіччях. І молодь оцінила, який великий духовний спадок їй залишився від минулих поколінь.

Долучились студенти і до сучасних технологій та переглянули 3D фільм „Дім дивних дітей”, який потім довго обговорювали і кожен намагався трактувати філософію його сюжету. А щоб поспілкуватися та познайомитися, першокурсники вирішили організувати катання на роликах, від якого отримали безмежне задоволення. Втомлені, але щасливі, вони завершили свої пригоди, поділившись між собою величезною піцою.

 

Після мандрівки залишилось лише одне відкрите питання – куди поїхати наступного разу? Студенти щиро пообіцяли кураторові успішно навчатись, щоб заслужити наступну подорож. 
Куратор групи,
Бабюк Г.М.