Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
День відкритих дверей

 

23 березня 2019 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ пройшов День відкритих дверей. Це цікава і насичена програма зустрічі з тими, хто хоче присвятити себе медицині. До нашого закладу завітали майбутні абітурієнти та батьки випускників загальноосвітніх закладів Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Відвідувачі у супроводі адміністрації та студентів закладу здійснили оглядову екскурсію кабінетами коледжу, мали можливість поспілкуватись із викладачами, студентами та ознайомитись із інформаційними стендами коледжу.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор Вашковецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук, лауреат премії імені В.Залозецького М.М.Сащук. У своїй промові Микола Миколайович ознайомив гостей з історією створення навчального закладу, розповів  в яких умовах студенти навчаються, проживають та проводять дозвілля, зазначив про престиж медичної професії, співпрацю з навчальними закладами України та Польщі, про переваги навчання у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ.

Заступник директора з навчальної роботи Світлана Володимирівна Макара проінформувала присутніх із навчально-методичним і матеріально-технічним забезпеченням коледжу та розповіла про досягнення студентів, традиції, які підтримуються у навчальному закладі.

Докладніше із особливостями вступної кампанії у 2019 році перед абітурієнтами виступила відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Миколаївна Максимюк, яка розповіла про Правила прийому, напрями підготовки та етапи цьогорічної кампанії.

Своїми враженнями про студентські будні поділилася голова Студентської ради, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Штодлер Валентина.

У рамках Дня відкритих дверей студентами випускних груп відділення «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» був проведений майстер-клас із медичної допомоги при невідкладних станах у внутрішній медицині та хірургії.

Усі присутні мали змогу насолодитися мистецькими номерами студентів -учасників народного аматорського вокального ансамблю «Рута».

Батьки та майбутні абітурієнти отримали грунтовні відповіді на усі запитання, що виникали під час зустрічі. Кожному гостю були роздані інформаційні буклети про коледж.