Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

 

1

 

 

БРЕЙН-РИНГ «Безпека пацієнта при парентеральному введенні ліків»

16-го травня у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ було проведено професійно-орієнтований конкурс «Безпека пацієнта при парентеральному введенні ліків». У заході взяли участь студенти медсестринських та фельдшерських груп II курсу.

 

2          3

 

Мета проведеного конкурсу, звернути увагу студентів, що важливою умовою безпечного введення ліків – це володіння технікою введення ліків, знаннями механізму дії, можливими ускладненнями та володіння навичками надання невідкладної долікарської допомоги при їх виникненні.

 

dsc 1829


Створені команди «Lady in white» та «Карета 103» взяли участь в змаганні та продемонстрували техніку проведення інфузії. За листком лікарських призначень вводили ліки, оцінювали ефективність їх дії, виявляли ускладнення та надавали долікарську медичну допомогу. Журі у складі: Бориса Мороза, Юрія Бабюка і Марії Табакової, оцінили знання та вміння студентів та виявили переможця брейн-рингу, якою стала команда «Lady in white». Команда «Карета 103» була відзначена в номінації «За краще володіння практичними навичками». Директор коледжу Микола Сащук подякував студентам за підготовку та участь в конкурсі, та нагородив команди грамотами.

 


Наталя Сащук
Зав. циклом сестринської справи