Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
«Небесна Сотня»

DSC 2505

«Небесна Сотня»

18-20 лютого – шоста річниця розстрілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України.

«Небесна Сотня» - прийнята в Україні збірна назва загиблих учасників акції протесту (Революції Гідності) у грудні 2013 – лютому 2014 року. Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні відзначається 20 лютого. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Сторіччями здригався мій народ

Від ярм, від зрад й кривавих заворушень.

І мову, як духовний ополот

Втирали в бруд прямісінько у душах

Шевченко вмер. І Лесі вже нема.

Є незалежність. Є уже свобода.

І все одно ще темно від примар.

І все одно щось гірко труїть воду.

20 лютого 2020 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ була проведена відкрита виховна година, присвячена вшануванню пам'яті загиблих героїв «Небесної Сотні», яку підготували студенти III ф (11) під керівництвом куратора Довженко Іванни Юріївни. Студенти групи у повному складі в національному одязі взяли активну участь у проведенні виховного заходу.

Цуркан Марія виконала патріотичну пісню «Дай, Боже, сили нашим солдатам» із репертуару Христини Панасюк та музичну композицію «Мамо, не плач, я повернусь весною». Прозвучала пісня «Прошу в неба» Ірини Федишин, яку виконала Нищук Юлія. Яремчук Дмитро та Березович Олександр представили музичну композицію «Я не втомився» Христини Панасюк.

Студенти групи декламували вірші про загиблих бійців, тяжку материнську долю, Євромайдан, війну… А між тим на проекторі транслювалися тематичні слайди фотографій з Майдану Незалежності та відеокадри Революції Гідності, які відновлювали в пам'яті присутніх події тих років.

Викладачі та студенти хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять про загиблих героїв «Небесної Сотні». Хай палають свічки пам'яті загиблих героїв Небесного Війська у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю.

Фінальна пісня «Небесна Сотня. Тільки щоб не даремно» прозвучала у виконанні Олексійчук Інеси, Грекул Ганни, Сторощук Олесі та Шекеряк Марії.

В трагічні дні нашої держави під час протистояння у Києві загинули і наші земляки. Але герої не вмирають! Вони завжди будуть у наших серцях.

Нехай памтають про наших героїв,

Що за волю поклали безцінне життя,

Що творили історію, наше минуле,

У яке вже нема вороття.

Ми ще не раз згадаємо цю весну

І ці події, і цей кривавий шлях

І закарбуємо у серці «Небесну Сотню»

Яка тепер на небесах!