Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Останній вересень у коледжі

29 вересня 2011 року у Вашковецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету відбулася традиційна відкрита виховна година “Останній вересень у коледжі”, яку підготували студенти 4 курсу відділення “Лікувальна справа”.


Студенти звернулися зі словами вдячності до директора коледжу Сащука Миколи Миколайовича і презентували йому гімн коледжу та сувенірну тарілку з фотокарткою коледжу.

Випускники також звернулися із настановами до першокурсників і передали їм символи знань (ключ до знань, залікову книжку та студентський квиток).

 

 

Усіх викладачів студенти привітали святковим концертом та цікавими сценками. Своїми виступами четвертокурсники створили справжнє свято, атмосферу любові до коледжу, склали подяку викладачам та поділилися щастям від незабутнього студентського життя. На святі було усе: і пісні, що змушували слухачів насолоджуватись своїм виконанням, і сценки, що здіймали шторм сміху та аплодисментів. Та справжньою несподіванкою, що вразила усіх, стало виконання сучасних та бальних танців.

У плавній мелодії „Віденського вальсу” та запальній постановці „Мамби” ніхто не впізнавав знайомі обличчя студентів-випускників.

Здавалося, ніби танцюють випускники кадетського училища, а дівчата виглядали як справжні принцеси.

За викликом студентів, до викладачів приїжджала “швидка допомога“ у вигляді святкового торту. Свято принесло незабутні враження усім студентам коледжу.

Організували та провели виховний захід класні керівники Сащук Оксана Танасівна, Теодорюк Світлана Ярославівна, Бабюк Галина Миколаївна.