Авторизація


Забули дані для входу на сайт?
Зарегистрируйтесь!

Все про СНІД

Last Results
Гінекологія 2 2017 ЛС я admin 10.53 %
Невідкладні стани у педіатрії 2016 лс наталія поп'юк 90.00 %
Буклет 2019лс лариса Несторяк 88.67 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 33.33 %
Невідкладні стани в гінекології 2017 МС Антоніна Труфин 44.44 %

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
НАВА "Рута"

Народний аматорський вокальний

ансамбль «Рута»

 

   Великою гордістю колективу коледжу є народний аматорський вокальний ансамбль «Рута». Колектив як вокальний ансамбль існує більше десяти років. Особливо високих результатів досяг за останні 5 років. Саме тоді він отримав назву «Рута» (від назви пісні «Рута» нашого земляка, самодіяльного композитора Василя Михайлюка). Велика заслуга у здобутках колективу належить бувшому керівникові ансамблю, талановитому хормейстеру Олександру Лупулу. Саме з його приходом у колектив, ансамбль став дійсно вокальним: вокал ділиться на партії, значно розширився репертуар, більше уваги приділяється теоретичним знанням з музичної термінології, приємнішим стало звучання. Зараз колективом керує Орися Іванівна Сірецька.

   Відбір студентів у колектив здійснюється на щорічному конкурсі студентської пісні коледжу, а також на особистому прослуховуванні, який проводить сам керівник ансамблю. З часом сольний спів у коледжі поступився колективному.

   Учасники ансамблю розуміють, що такий спів краще розвиває слух. Багато часу відводиться роботі над красою звучання, відшліфовується унісонний спів та багатоголосся. Заняття проводяться систематично крім канікулярного періоду. Але якщо запланований виступ, то студенти з’їжджаються до коледжу.

   Сьогодні репертуар вокального ансамблю нараховує більше 30 творів різного характеру, і це без окремих сольних номерів таких композиторів як Воробкевича, Михайлюка, Леотовича, Поклада, Смаля, Петраша, Пашкевича, Пахмутової, Січинського, Тухманова, Мамалиги, Лупула, на слова Юрійчука, Воробкевича, Рибчинського, Григорака, Колотило, Шевченка, Заболотіна, Харитонова та українські народні пісні.

   Ансамбль бере участь у багатьох конкурсах, фестивалях міста, району, області, про що свідчать численні грамоти, подяки, дипломи. Можна прослухати різні диски, переглянути буклети та відеомонтаж. Колектив є лауреатом IV, V регіонального фестивалю народної творчості «Калинові обереги», постійним учасником та переможцем обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси», постійно виступає з концертами з нагоди Дня медичного працівника та Міжнародного дня студента у м. Чернівці. Він постійний гість та учасник святкових концертних програм Чернівецького державного медичного університету, Вижницького району, міста Вашківці. Учасники ансамблю переконані, що такі виступи сприяють вдосконаленню виконавчої майстерності, допомагають краще відчути й зрозуміти, над чим ще потрібно попрацювати, щоб спів був майстерним, бездоганним, професійним.

   Результатом творчої праці стало прослуховування виступів вокального ансамблю «Рута» атестаційною комісією управління культури Чернівецької ОДА.

 

 

 

   За висновками цієї комісії за вагомий внесок в розвиток багатонаціональної культури, високий художній рівень та виконавчу майстерність аматорському вокальному ансамблю «Рута» було присвоєно звання «Народний» аматорський колектив, наказ 3105 від 21.12.2010 року управлінням культури Чернівецької обласної державної адміністрації.

Фотоархів...

 2008рік  2009 рік
 2010 рік  2011 рік
       
"Буковинські зустрічі" 2013(Чернівці)
 
"Буковинські зустрічі" 2013(Румунія)
 

   На цих успіхах учасники колективу «Рута» зупинятись не збираються. У їхніх планах – підвищення виконавської майстерності, розширення концертної діяльності та здобуття перемог у обласних та міжнародних фестивалях та конкурсах.

 Відео: НАВА Рута "Рута"  Відео: НАВА Рута "В полонину"